Patrycja Błach
Patrycja Błach
Learning Experience Designer, Independent Design Thinking Moderator

BIO

Patrycja to pasjonatka rozwoju osobistego i zawodowego. Jej kariera zaczęła się wiele lat temu, kiedy to z zaangażowaniem wkroczyła w świat facylitacji szkoleń, produkcji szkoleń e-learningowych i hybrydowych. Jej mocnymi stronami jest zaraźliwy entuzjazm, umiejętność angażowania całego zespołu do współpracy i osiągania rezultatów.
Prawdziwym przełomem było dla niej doświadczenie pracy z metodą Design Thinking. Zafascynowana jej potencjałem, zaczęła wykorzystywać ją w projektowaniu szkoleń i rozwiązywaniu różnorodnych wyzwań w branży HR oraz Learning & Development. Dzięki temu podejściu, Patrycja potrafi zaangażować zespoły w tworzenie innowacyjnych i efektywnych rozwiązań opartych na realnych potrzebach pracowników.
Wspólnie z jedną z grup wypracowała podstawy strategii działania, która przyniosła 500% wzrostu frekwencji uczestników w webinarach wewnętrznych. W innym projekcie wypracowała z zespołem szereg ulepszeń od poprawy zawartości szkoleń, przez lepszy UX, po poprawę doświadczeń pracowników na platformie LMS. Wśród jej projektów, wisienką na torcie jest zbudowanie aplikacji do generowania spersonalizowanego, opartego na roli planu rozwojowego 70/20/10, który bazuje na zindywidualizowanej ocenie luk kompetencyjnych.
Jej misją stało się coś więcej, niż tylko projektowanie szkoleń. Patrycja dąży do ulepszania całości doświadczeń pracowników w obszarze rozwoju, dlatego chętnie współpracuje z zespołami HR, Talent, Learning & Development.

Program